сторони пьятикутника пронумерували перша сторона доривнюе 4 см а кожна наступна сторона на 2 см довша за попередню обчислить периметр пьятикутника

+5
Ответы (1)
  1. 19 декабря, 03:54
    0
    4+2=6 см - второаясторона

    6+2=8 см - третья

    8+2=10 см - четвертая

    10+2=12 см - пятая

    4+6+8+10+12=42 м - периметр пятиугольника