69875-800-70=? 43546-40000-40=? 94648-3000-8=? 7050-7000=? 6080-6000=? 8090-8040=?

+2
Ответы (1)
  1. 25 апреля, 10:00
    0
    69875-800-70=69005

    43546-40000-40=3506

    94648-3000-8=91640

    7050-7000=50

    6080-6000=80

    8090-8040=40