81 4/10 - 59.57: (5.46+1.94)

+2
Ответы (2)
  1. 30 марта, 17:29
    0
    1. 5,46+1,94=7,4

    2. 59,57:7,4=8,05

    3. 81,4-8,05=73,35
  2. 30 марта, 18:51
    0
    81.4-59.57 / (5.46+1.94) = 81.4-59.57/7.4=81.4-8.05=73.35