2. 2/5: (1. 11/15-3. 2/5) =

+4
Ответы (2)
  1. 11 июня, 20:42
    0
    2 2/5: (1 11/15-3 2/5) = - 1 11/25

    1) 1 11/15-3 2/5=1 11/15-3 6/15=-1 10/15=-1 2/3

    2) 2 2/5: (-1 2/3) = - 1 11/25
  2. 11 июня, 20:55
    0
    1) 1.11/15 - 3.2/5 = 1