0,05 * (-100) + (-11,2) * 3=

-20 * (6,9) - 39,4*10=

8,5*9 (-0,40) + (-1,3) * 2 =

+4
Ответы (1)
  1. 3 декабря, 17:19
    0
    0,05 * (-100) + (-11,2) * 3 = - 5 + (-33,6) = - 38,6

    -20 * (6,9) - 39,4*10 = - 138 - 394 = - 532

    8,5*9 (-0,40) + (-1,3) * 2 = - 30,6 + (-2,6) = - 33,2