300:100 + (255-160:160) = ?

+5
Ответы (1)
  1. 9 июня, 19:14
    0
    300:100 + (255-160:160) = 257

    1) 160/160=1

    2) 255-1=254

    3) 300/100=3

    4) 3+254=257