1) 77:11 - 20 : 5 + (100-99) * 2 2) (15 * 3 - 10) : 7 + 20 * 9.

+3
Ответы (2)
  1. 27 марта, 23:50
    0
    1) 5 ... 2) 225 ...
  2. 27 марта, 23:57
    0
    1) 77:11 - 20 : 5 + (100-99) * 2 = 7-4+2=5

    2) (15 * 3 - 10) : 7 + 20 * 9 = 5+180=185