84:6 = (60 +) : 6=

96:2 = (+) : 2=

30:2 = (20 +) : 2=

+4
Ответы (1)
  1. 5 июня, 10:03
    0
    84:6 = (60+24) : 6=14 96:2 = (80+16) : 2=48 30:2 = (20+10) : 2=15