200+179-28+63+47-69+690-89+25-7 htibnt gj; fkeqnf f nj e vtyz yt gjkexftncz

+4
Ответы (1)
  1. 19 апреля, 17:33
    0
    200+179-28+63+47-69+690-89+25-7 = 1011

    1. 200+179=379

    2. 379-28=351

    3. 351+63=414

    4. 414+47=461

    5. 461-69=392

    6. 392+690=1082

    7. 1082-89=993

    8. 993+25=1018

    9. 1018-7=1011