5 5 5 5=50

5 5 5 5=100

5 5 5 5=150

5 5 5 5=250

+5
Ответы (1)
  1. 29 июня, 11:12
    0
    5*5+5*5=50

    (5+5) * (5+5) = 100

    (5*5+5) * 5=150

    5*5 * (5+5) = 250