2,62*13,58+3,8*13,58+6,42^2

+1
Ответы (2)
  1. 17 апреля, 03:24
    0
    2,62*13,58=35,5796 3,8*13,58=51,604 6,42^2=41,2164

    35,5796+51,604+41,2164=128,4
  2. 17 апреля, 04:25
    -1
    2,62*13,58 = 35,5796

    3,8*13,58 = 752,38632

    6,42^2 = 41,2164

    35,5796+752,38632+41,2164=829,18232