720 : (-36) - 840 : (-42) - 753

+2
Ответы (2)
  1. 24 января, 18:47
    0
    720 : (-36) - 840 : (-42) - 753=-20+20-753=-753
  2. 24 января, 19:38
    0
    720 / (-36) = - 20

    840 / (-40) = - 21

    - 20+21=1

    1-753 = - 752