Федя, Дима и Петя виграли разом у лотерею 1800 грн. Виграш Дими становив 64% виграшу Феди, а виграш Пети - 76% виграшу Феди. Скильки гривень становив виграш кожного з них?

+1
Ответы (2)
  1. 29 мая, 15:02
    0
    Всего: 1800 грн.

    Федя: х грн.

    Петя: 0.76 * х грн

    Дима: 0.64 * х грн

    х+0.76*х+0.64*х=1800

    2.4*х = 1800

    х = 1800:2.4

    х=750.

    2) 750*0.64=480 (грн) - Дима

    3) 750*0.76 = 570 (грн) - Петя.

    Ответ: Петя - 570 грн; Дима - 480 грн; Федя - 750 грн.
  2. 29 мая, 17:18
    0
    Федя - х

    Дима - 0,64 х

    Петя - 0,76 х

    х+0,64 х+0,76 х=1800

    2,4 х=1800

    х=1800:2,4

    х=750

    750 грн. выиграл Федя

    Дима выиграл 0,64*750 = 480 грн.

    Петя выиграл 0,76*750=570 грн.