Виконати додавання способом округлення 46+8 18+8 73+9 24+7

+1
Ответы (1)
  1. 16 ноября, 18:50
    0
    46+8 = (46+4) + 4=50+4=54

    18+8 = (18+2) + 6=20+6=26

    73+9 = (73+7) + 2=80+2=82

    24+7 = (24+6) + 1=30+1=31