Як виконати додавання способом округлення 46+8, 18+8, 73+9, 24+7

+3
Ответы (1)
  1. 17 марта, 09:17
    0
    46+8=54≈50

    18+8=26≈30

    73+9=82≈80

    24+7=31≈30