505*22-10100+1336 / (128+7416/36) =

+4
Ответы (1)
  1. 25 января, 09:46
    +1
    1) 7416/36=206

    2) 128+206=334

    3) 505*22=11110

    4) 11110-10100=1010

    5) 1336/334=4

    6) 1010+4=1014