Запиши кожне з чисел, як суму розрядних доданкыв.

373=

499=

160=

+3
Ответы (2)
  1. 3 мая, 16:58
    0
    Напевно так

    373=300+70+3, 499=400+90+9, 160=100+60.
  2. 3 мая, 17:46
    0
    300+70+3

    400+90+9

    100+60