3/4*1/5=

5/7*1/2=

5/9*3/10=

3/5*10*21=

9/11*11/27=

5/7*0=

1*8/19=

7/26*2/3=

3/5*20/15=

2/7*14/19=

8/25*5/16=

13/11*11/13=

26/49*7/13=

17/18*4/17=

14/45*50/21=

36/49*7/12=

+2
Ответы (1)
  1. 24 июля, 15:02
    0
    3/4*1/5=3/20

    5/7*1/2=5/14

    5/9*3/10=15/90=1/6

    3/5*10*21=630/5=126

    9/11*11/27=99/297=1/3

    5/7*0=0

    1*8/19=8/19

    7/26*2/3=14/78=7/39

    3/5*20/15=60/75=4/5

    2/7*14/19=28/133=4/19

    8/25*5/16=40/400=1/10

    13/11*11/13=143/143=1

    26/49*7/13=182/637=2/7

    17/18*4/17=68/306=2/9

    14/45*50/21=700/945=20/27

    36/49*7/12=252/588=3/7