какрешыт этузадачу х+5/3=9-7 х+2/5

+1
Ответы (1)
  1. 12 июня, 17:52
    0
    8x=9+2/5-5/3

    8x=9-19/15

    8x=116/15

    x=116/120

    x=29/30