19 - (2,0088:0,062-17,82)

+5
Ответы (2)
  1. 1 апреля, 05:56
    0
    1) 2,0088:0,062-32.4

    2) 32.4-17,82=14.58

    3) 19-14.58=4,42
  2. 1 апреля, 08:16
    0
    19 - (33,48-17,82) = 19-15,66=3,34