1. (m - 0,67) * 0,02 = 0,0152

2. (96,6 + 98,6) : 6,4 * 1,2 - 0,2=?

+5
Ответы (1)
  1. 15 июля, 09:05
    0
    (m - 0,67) •0,02=0,0152

    m - 0,67=0,0152:0,02

    m - 0,67=0,76

    m = 0,76+0,67

    m=1,43

    (96,6+98,6) : 6,4•1,2-0,2=195,2:6,4•1,2-0,2=36,4