943 - 428 + 68 x 6 - 196 : 7

+4
Ответы (1)
  1. 24 сентября, 05:49
    0
    1) 68*6=408

    2) 196:7=28

    3) 943-428=515

    4) 515+408=923

    5) 923-28=895