10000-[10+910*85:65]

+3
Ответы (1)
  1. 19 августа, 17:42
    0
    10000 - (10 + 910 * 85 : 65) = 8800

    1. 910 * 85 = 77350

    2. 77350 : 65 = 1190

    3. 10 + 1190 = 1200

    4. 10000 - 1200 = 8800