8,48-x/3,2=2*3/20

111111111

+2
Ответы (1)
  1. 25 июня, 00:26
    0
    8,48-x/3,2=2*3/20

    8,48-x/3,2=3/10=0,3

    -x/3,2=0,3-8,48

    -x/3,2=-8,18

    -x=-8,18*3,2

    -x=-26,176

    x=26,176