3 х3-12=0

5 х2 + 8=0

2 х2-5 х=0

+3
Ответы (1)
  1. 4 мая, 08:24
    0
    9-12=-3

    10+8=18

    4-5 х=0,

    -5 х = - 4

    х=5/4 или 1.25