а) 87619+57994/271-15975/75 = ...

+5
Ответы (1)
  1. 26 июля, 03:02
    0
    1) 57994 / 271 = 214

    2) 15975 / 75 = 213

    3) 87619 + 214 = 87833

    4) 87833 - 213 = 87620

    Ответ: 87620