1000-100-100-100+0-0-750

+1
Ответы (2)
  1. 5 апреля, 18:57
    0
    -50 ...
  2. 5 апреля, 21:41
    0
    1000-100-100-100+0-0-750=-50

    1) 1000-100=900

    2) 900-100=800

    3) 800-100=700

    4) 700+0=700

    5) 700-0=700

    6) 700-750=-50