Аня купила книгу за 28 коп, и 6 тетрадей ценой 9 коп. Сколько коп заплатилаАня за все тетради?

+2
Ответы (2)
  1. 21 августа, 06:12
    0
    6*9=54 коп. она заплатила за все тетради.
  2. 21 августа, 08:24
    0
    6*9=54 коп - все тетради

    45+28=99 коп - вся покупка