До добутку чисел 7 и 10 додати 230

+1
Ответы (2)
  1. 20 июля, 03:05
    0
    7 * 10 + 230 = 300 пиши це дуже легко
  2. 20 июля, 05:52
    0
    7 * 10 + 230 = 300

    1) 7 * 10 = 70

    2) 70 + 230 = 300

    Ответ: 300