Дивчата подилылы миж собою 18 цукерок, а хлопци-24 цукерки. Кожний отримав по 6 цукерок. Скильки всього було дитей?

+2
Ответы (1)
  1. 7 марта, 08:32
    0
    1) 18/6=3-девочек

    2) 24/6=4-мальчиков

    3) 3+4=7-всего детей