1/2 * 1. 2/3:10. (1-1/2) : (1/2-13)

+5
Ответы (1)
  1. 19 ноября, 09:46
    0
    1/2 * 1 2/3 : 10 = 1/2 * 5/3 : 10=5/6 * 1/10 = 5/60 = 1/12

    (1 - 1/2) : (1/2-13) = 1/2 : (1/2 - 26/2) = 1/2 : (- 25/2) = - 1/25