270 / (750/25) = 350 / (12500/500) = 900 - 210 / 35 = 270 * (180/45) = 7200/900*160 = 96/24*130=

+2
Ответы (1)
  1. 19 июля, 18:53
    0
    270 / (750/25) = 9 350 / (12500/500) = 14 900 - 210 / 35 = 894 270 * (180/45) = 1080 7200/900*160 = 1280 96/24*130 = 520