5,3 х+4,8 х-5,13=43,35

+2
Ответы (1)
  1. 11 мая, 19:59
    0
    5.3 х+4.8 х-5.13=43.35

    5.3 х+4.8 х=43.35+5.13

    10.1 х=48.48

    х=4.8