12 (4+y) - 5y при y=2

6 х+4 (2 х+7) прих=3

9y+2 (6y+5) при y=7

+3
Ответы (1)
  1. 22 апреля, 02:13
    0
    12 (4+y) - 5y = 12 (4+2) - 5*2=72-10=62 при y=2

    6 х+4 (2 х+7) = 6*3+4 (2*3+7) = 18+52=70 при=3

    9y+2 (6y+5) = 9*7+2 (6*7+5) = 63+94=157 при y=7