3900/30 * (983+107) - 480

+3
Ответы (2)
  1. 28 июня, 04:29
    0
    1) 983+107=1090

    2) 3900/30=130

    3) 1090*30=141700

    4) 141700-480=141220
  2. 28 июня, 06:47
    0
    3900/30 * (983+107) - 408=141292