10 х+4,5*[3.3-2.7]=3.672

+4
Ответы (1)
  1. 9 ноября, 14:43
    0
    10x+4.5*0.6=3.672

    10x+2.7=3.672

    10x=3.672-2.7

    10x=0.972

    x=0.972/10

    x=0.0972