81/3+96/4 + (71-25) * 9=

+3
Ответы (1)
  1. 26 ноября, 15:40
    0
    81/3 + 96/4 + (71-25) * 9=465

    1) 71 - 25 = 46

    2) 46 * 9 = 414

    3) 81/3 + 96/4 = 27+24=51

    4) 51+414 = 465