1,5-3 х+7,2+5 х-4,8-4 х-3,9

5/8 у-7/8 у+1/4 у-5 х+3 х

Упростить выражения.

+4
Ответы (1)
  1. 19 июня, 17:35
    0
    1,5-3 х+7,2+5 х-4,8-4 х-3,9 = 1,5+7,2-4,8-3,9-3x+5x-4x=-2x

    5/8 у-7/8 у+1/4 у-5 х+3 х = 5/8y-7/8y+2/8y-2x=-2x