7 7 7 7=6

7 7 7 7=15

7 7 7 7=8

7 7 7 7=294

+4
Ответы (1)
  1. 7 ноября, 13:41
    0
    7:7+7+7=15

    (7*7-7) : 7=6

    (7*7+7) / 7=8

    (7*7-7) * 7=294