помогите) 1) 8 ху+9 х-9 ху-7 х = 2) 17.8 х+9 у-5.5 х-10 у=

+5
Ответы (1)
  1. 6 июля, 14:15
    0
    8 ху+9 х-9 ху-7 х=-ху+2 х

    17.8 х+9 у-5.5 х-10 у=12,3 х-у