Cравните дроби 11/303 и 7/202

+3
Ответы (2)
  1. 25 октября, 12:20
    0
    11/303=22/606

    7/202=21/606

    22/606 больше чем 21/606
  2. 25 октября, 12:28
    0
    11/303 и 7/202

    22/606 > 21/606