У магазин привезли 2 т4 ц крупив. третину крупив придбав ресторан, а решту-розфасували в пакети, по 4 кг у кожний. Скильки вийшло пакетив з крупами?

+2
Ответы (1)
  1. 12 декабря, 17:04
    0
    2 т 4 ц = 2400 кг

    1) 2400 : 3 = 800 (кг) - ресторан

    2) 2400 - 800 = 1600 (кг) расфасовали

    3) 1600 : 4 = 400 (пакетов)