У магазин привезли 2 т 4 ц крупив. Третину крупив придбав ресторан, а решту розфасували в пакети, по 4 кг у кожний. Скильки вийшло пакетив з крупами?

+1
Ответы (2)
  1. 24 января, 10:53
    0
    2 т 4 ц = 2400 кг

    1) 2400/3=800 (кг) - приобрёл ресторан

    2) 2400-800=1600 (кг) - расфасовали по пакетам

    3) 1600/4=400 (п) - с крупами получилось

    Ответ: 400 пакетов
  2. 24 января, 14:02
    0
    2400/3=800 (кг) купив ресторан;

    (2400-800) / 4=400 (п) зкрупами;

    ответ: 400 пакетов