Запиши потрибни знаки дий!

27 ... 9 ... 3 ... = 729

27 ... 9 ... 3=1

27 ... 9 ... 3=54

27 ... 9 ... 3=240

27 ... 9 ... 3=9

27 ... 9 ... 3=12

+2
Ответы (2)
  1. 30 января, 13:52
    0
    27*9*3=729 27:9:3=1 27-9*3=54 27*9-3=240 27:9*3=9 27+9:3=12
  2. 30 января, 14:21
    0
    27*9*3=729

    27:9:3=1

    27+9*3=54

    27*9-3=240

    27:9*3=9

    27+9:3=12