208,57-108.57: ((60.4-57.6) х (3.6+3.45))

+3
Ответы (1)
  1. 26 августа, 15:58
    0
    208,57-108,57: (2,8*7,05) = 208,57-108,57:19,74=208,57-5.5=203,07