М - 49=34+7, a+23=5*8, x/7=18/3,

+2
Ответы (1)
  1. 22 июля, 08:30
    0
    М = 34+7+49=90

    90-49=34+7

    41=41

    (5*8) - 23=40-23=17=а

    х = (18/3) * 7=6*7=42

    42/7=18/3

    6=6