205 * (1298+3302) / 410

(32436/159+306) * 60

92184/46-1002*2

+3
Ответы (1)
  1. 18 апреля, 12:06
    0
    205 * (1298+3302) / 410=205*4600/410=2300

    (32436/159+306) * 60 = (204+306) * 60=30600

    92184/46-1002*2=2004-2004=0