8 000 : (25*4) * 7;

90 000 : (300:3) * 6;

832-328-247;

603 - (347-189) ;

903 - (178+359) ;

324 + (503-299) : 4;

+4
Ответы (2)
  1. 13 июля, 23:31
    0
    8 000 : (25*4) * 7 = 8000 : 100 * 7 = 80 * 7 = 560

    90 000 : (300:3) * 6 = 90000 : 100 * 6 = 900 * 6 = 5400

    832 - 328 - 247 = 504 - 247 = 257

    603 - (347-189) = 603 - 158 = 445

    903 - (178+359) = 903 - 537 = 366

    324 + (503-299) : 4 = 324 + 204 : 4 = 324 - 51 = 273
  2. 14 июля, 00:50
    0
    1) 560

    2) 5400

    3) 257

    4) 445

    5) 366

    6) 132