запиши виде десетичной дроби 1% 6% 123% 2,5% 0,4%

+2
Ответы (2)
  1. 28 января, 13:28
    0
    1/100 - 0.01

    6/100 - 0.06

    123/100 - 1.23

    2,5/100 - 0.025

    0,4/100 - 0.004
  2. 28 января, 14:55
    0
    1%=1/100=0.01

    6%=6/100=0.06

    123%=1.23

    2.5%=0.025

    0.4%=0.004