завдання 1

х + 27=31. х - 13=19. 63 - х=37

завдання2

х х 8 = 48. 40 : х = 8. х: 3 = 8.

+5
Ответы (1)
  1. 11 января, 12:17
    0
    завдання 1

    х + 27=31

    х=31-27

    х=4

    х - 13=19

    х=19+13

    х=32

    63 - х=37

    х=63-37

    х=26

    завдання2

    х х 8 = 48

    х=48:8

    х=6

    40 : х = 8

    х=40:8

    х=5

    х: 3 = 8

    х=8*3

    х=24